Общественная организация Общественная организация

АВА – терапія

Регулярні заняття

Мета
Організувати тривалу і системну роботу з дитиною в одній команді з батьками.

Для кого
Для дітей з розладами аутистичного спектру (РАС) і їх батьків з Дніпра.

Тривалість
Від 12-ти місяців. Заняття проходять 2 години 5 разів на тиждень.

Що необхідно зробити
До початку занять батьки заповнюють анкету. В анкеті батьки відзначають основні факти життя дитини: вікові етапи розвитку, зміни за останні місяці, ставлять цілі, які необхідно досягти в процесі занять. Запити, з якими до нас звертаються: формування навчальної поведінки (розвиток уваги, посидючості), харчова поведінка, туалетні тренінги, корекція проблемної поведінки, розвиток мови.

Як проводяться заняття
Ми починаємо роботу з дитиною з перших занять, паралельно оцінюючи навички дитини: його сильні сторони, інтереси і перепони в навчанні. Основна увага приділяється розвитку навчальнї поведінки, підбору ефективних заохочень, роботі з небажаною поведінкою. На основі отриманих даних і запиту батьків складається план занять. Поточний план занять оновлюється з періодичністю один раз в 25 годин терапії. Батьки можуть отримати план занять на руки.
Робота проводиться індивідуально. Завдання чергуються, відпрацьовуються різні навички, формат навчання змінюється і чергується з іграми. Протягом тижня з однією дитиною займається кілька інструкторів. Проводяться спільні ігрові та навчальні заняття для всіх дітей, що дозволяє ефективно розвивати взаємодію з однолітками.
Батьки можуть перебувати поруч з дитиною під час занять, отримувати коментарі та рекомендації після кожної сесії, спостерігати і знімати відео, щоб продовжити розпочаті програми для дому.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефонами:
+38 067 563 92 89
або написавши нам на електронну адресу osoboedetstvo@gmail.com.

Також можна залишити заявку на сайті, ми з Вами обов’язково зв’яжемося.