Общественная организация Общественная организация

Завжди разом

Наш колектив

Всім привіт!

Дружба

Нашi послуги

МІСІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ

Ми, команда людей, що люблять свою справу, пропонуємо допомогу дітям з розладом аутичного спектру і їх сім’ям. За допомогою методів прикладного аналізу поведінки ми навчимо самостійності, розумінню мови, спілкуванню і грі. У наших силах побудувати міст між дитиною і його оточенням!

Наша команда – це висококваліфіковані фахівці, які володіють теоретичними знаннями в області прикладного аналізу поведінки і уміють на практиці застосовувати найбільш ефективні методи. У громадській організації працюють сертифіковані фахівці з діагноста ADOS, ADI – R, LETTERS, CONNERS. У центрі створена служба правової підтримки сімей для вирішення питань отримання інвалідності, надання інтересів в державних службах і збільшення правової свідомості батьків.

У нас працює 6 фахівців, що успішно навчаються на сертифікованих курсах ВСВА. Усі батьки отримують методичну підтримку по реабілітації дітей з порушеннями розвитку. У усіх дітей індивідуальна програма реабілітації і розвитку. Ми також займаємося навчанням і супервизией фахівців на инклюзии в школах і садах міста і області. Будь-яка державна школа може отримати підтримку наших фахівців в області прикладного аналізу поведінки.

Ми можемо змінити стан дитини. Усі діти займаються по індивідуальних програмах, які розробляються на основі тестування і оновлюються на основі щодня збираних даних. Великий досвід роботи із складними видами проблемної поведінки дозволяє складати плани корекції поведінки, яка працюватиме швидко і безпечно.

Ми допоможемо дитині і його сім’ї адаптуватися до життя в суспільстві і отримувати задоволення від пізнання світу щодня!

Ми створюемо инклюзивнії світ!